Vishay/Sprague 36DE643G015BC2B
36DE643G015BC2B picture photo
Mfg. Part Number
36DE643G015BC2B
Brief Description
64000UF 15V 51X105 85C ST
Datasheet Download
36DE643G015BC2B.pdf
Availability of 36DE643G015BC2B
QUANTITY
36DE643G015BC2B Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DE643G015BC2B
Internal Part NumberEIS-36DE643G015BC2B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DE643G015BC2B
Related Links36DE643, 36DE643G015BC2B Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DE643G015BC2B Details Description
Related parts for 36DE643G015BC2B
SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .450" datasheet.pdf
IC BUFFER DRIVER ECL N-INV 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 120V datasheet.pdf
IC INVERTER SGL TINYLOGIC 6SON datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 8P8C datasheet.pdf
CERAMIC MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
FEED FINGER - STRAIGHT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf