Vishay/Sprague 36DX452G025AA2A
36DX452G025AA2A picture photo
Mfg. Part Number
36DX452G025AA2A
Brief Description
4500UF 25V 35X54 85C ST
Datasheet Download
36DX452G025AA2A.pdf
Availability of 36DX452G025AA2A
QUANTITY
36DX452G025AA2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DX452G025AA2A
Internal Part NumberEIS-36DX452G025AA2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DX452G025AA2A
Related Links36DX452, 36DX452G025AA2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DX452G025AA2A Details Description
Related parts for 36DX452G025AA2A
RES SMD 9.1K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 32.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BLOCK SPADE AVIKRIMP (C-5105-06) datasheet.pdf
RES 10M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IPD M18 SHLD 3W SPST M12 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 50PIN GOLD W/O EAR datasheet.pdf
CABLE FIBER OPTIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
BUZZER ELEMENT PIEZO datasheet.pdf
CAP FILM 3.9UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf