Vishay/Sprague 36DY104F060DF2A
36DY104F060DF2A picture photo
Mfg. Part Number
36DY104F060DF2A
Brief Description
100000UF 60V 76X143 85C ST
Datasheet Download
36DY104F060DF2A.pdf
Availability of 36DY104F060DF2A
QUANTITY
36DY104F060DF2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DY104F060DF2A
Internal Part NumberEIS-36DY104F060DF2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DY104F060DF2A
Related Links36DY104, 36DY104F060DF2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DY104F060DF2A Details Description
Related parts for 36DY104F060DF2A
IC MULTIPLEXER DUAL 8X1 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 18.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN DIN PLUG 120POS RT ANG PCB datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 47PF 25V R2H 0201 datasheet.pdf
LIGHT PIPE 3MM RND LENS datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 970MA 418 MOHM datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf