3M 373-YELLOW-48MMX50M
373-YELLOW-48MMX50M picture photo
Mfg. Part Number
373-YELLOW-48MMX50M
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
YLW 48MM X 50M BULK
Datasheet Download
373-YELLOW-48MMX50M.pdf
Availability of 373-YELLOW-48MMX50M
QUANTITY
373-YELLOW-48MMX50M Order Process
Ship out your order
Specifications of 373-YELLOW-48MMX50M
Internal Part NumberEIS-373-YELLOW-48MMX50M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package36
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)373-YELLOW-48MMX50M
Related Links373-YELLO, 373-YELLOW-48MMX50M Datasheet, 3M Distributor
373-YELLOW-48MMX50M Details Description
Related parts for 373-YELLOW-48MMX50M
IC FPGA 94 I/O 144CSBGA datasheet.pdf
RES SMD 47K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 12UF 6.3V X5R 1206 datasheet.pdf
OSC XO 25.175MHZ HCMOS TTL PC datasheet.pdf
CONN HEADER 92POS DL 1MM R/A SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 200V NP0 1808 datasheet.pdf
RES 806K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 100POS JAM NUT SCK datasheet.pdf
RES 0.723 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf