TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A012-25-01/225-0
382A012-25-01/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
382A012-25-01/225-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
382A012-25-01/225-0.pdf
Availability of 382A012-25-01/225-0
QUANTITY
382A012-25-01/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A012-25-01/225-0
Internal Part NumberEIS-382A012-25-01/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 382A0
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A012-25-01/225-0
382A012-25-01/225-0 Details Description
Related parts for 382A012-25-01/225-0
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 2% 0.4W 0204 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 9" 1MM 17POS datasheet.pdf
CAP CER 27PF 10V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 4.525K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 31POS HL LOW P datasheet.pdf
#8 SIZE COAXIAL CABLE KI datasheet.pdf
CAP CER 750PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf