TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A012-25/225-CS-2125-0
382A012-25/225-CS-2125-0 picture photo
Mfg. Part Number
382A012-25/225-CS-2125-0
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
382A012-25/225-CS-2125-0.pdf
Availability of 382A012-25/225-CS-2125-0
QUANTITY
382A012-25/225-CS-2125-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A012-25/225-CS-2125-0
Internal Part NumberEIS-382A012-25/225-CS-2125-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A012-25/225-CS-2125-0
382A012-25/225-CS-2125-0 Details Description
Related parts for 382A012-25/225-CS-2125-0
RES SMD 17.4K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC DUAL STATIC SHFT REG 16-DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
SENSOR OPTIC NPN 12-24VDC datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZE24 M25 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 1PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf