TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A012-3/42-CS-1821-0
382A012-3/42-CS-1821-0 picture photo
Mfg. Part Number
382A012-3/42-CS-1821-0
Brief Description
STD POLY MOLDED PARTS
Datasheet Download
382A012-3/42-CS-1821-0.pdf
Availability of 382A012-3/42-CS-1821-0
QUANTITY
382A012-3/42-CS-1821-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A012-3/42-CS-1821-0
Internal Part NumberEIS-382A012-3/42-CS-1821-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A012-3/42-CS-1821-0
382A012-3/42-CS-1821-0 Details Description
Related parts for 382A012-3/42-CS-1821-0
HEADER OPEN SLOTTED .300 22POS datasheet.pdf
SWITCH MINI SPDT HINGE GOLD PCB datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.15V/ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 36POS 0.50MM SMD datasheet.pdf
INTERFACE MOD DSUB 37POS FEMALE datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 25V X7R 1812 datasheet.pdf
RES 576K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 649 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf