TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A012-5/42-0
382A012-5/42-0 picture photo
Mfg. Part Number
382A012-5/42-0
Brief Description
NEOPRENE MOLDED PARTS
Datasheet Download
382A012-5/42-0.pdf
Availability of 382A012-5/42-0
QUANTITY
382A012-5/42-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A012-5/42-0
Internal Part NumberEIS-382A012-5/42-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A012-5/42-0
382A012-5/42-0 Details Description
Related parts for 382A012-5/42-0
IDC CABLE - CKR34G/AE34M/CKR34G datasheet.pdf
RECEPT WRAPOST .032-.046" .515" datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 133K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 6VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
RES SMD 976 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 70.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
AM VS RA HDR COVER datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS SKT datasheet.pdf