E-T-A 3900-P10-SI-1A
3900-P10-SI-1A picture photo
Mfg. Part Number
3900-P10-SI-1A
Brief Description
CIR BRKR THRMMAG 1A 250VAC 65VDC
Datasheet Download
3900-P10-SI-1A.pdf
Availability of 3900-P10-SI-1A
QUANTITY
3900-P10-SI-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3900-P10-SI-1A
Internal Part NumberEIS-3900-P10-SI-1A
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating1A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3900-P10-SI-1A
Related Links3900-P1, 3900-P10-SI-1A Datasheet, E-T-A Distributor
3900-P10-SI-1A Details Description
Related parts for 3900-P10-SI-1A
IDC CABLE - MSR20K/MC20M/MCF20K datasheet.pdf
IC INVERTER 8-INPUT 20DIP datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 16A 3 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
IC FLASH 512MBIT 100NS 64FBGA datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 datasheet.pdf