Vishay/Sprague 39D257F100GP6
39D257F100GP6 picture photo
Mfg. Part Number
39D257F100GP6
Brief Description
250UF 100V 19.3X67.1 85C AXI
Datasheet Download
39D257F100GP6.pdf
Availability of 39D257F100GP6
QUANTITY
39D257F100GP6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 39D257F100GP6
Internal Part NumberEIS-39D257F100GP6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)39D257F100GP6
Related Links39D257, 39D257F100GP6 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
39D257F100GP6 Details Description
Related parts for 39D257F100GP6
SENSOR MAGN HALL EFFECT VANE datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 0.205" (5.21mm), 0.250" (6.35mm) Solder datasheet.pdf