Vishay/Sprague 39D478G015HS6
39D478G015HS6 picture photo
Mfg. Part Number
39D478G015HS6
Brief Description
4700UF 15V 22.5X79.8 85C AXI
Datasheet Download
39D478G015HS6.pdf
Availability of 39D478G015HS6
QUANTITY
39D478G015HS6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 39D478G015HS6
Internal Part NumberEIS-39D478G015HS6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)39D478G015HS6
Related Links39D478, 39D478G015HS6 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
39D478G015HS6 Details Description
Related parts for 39D478G015HS6
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 1.2KV 6A TO220AB datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 100MA 800 MOHM datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVR 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
TOOL DIE SET M22520/5-33 datasheet.pdf
Connector Receptacle 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf