Vishay/Sprague 39D857G030GL6
39D857G030GL6 picture photo
Mfg. Part Number
39D857G030GL6
Brief Description
850UF 30V 19.3X54.4 85C AXI
Datasheet Download
39D857G030GL6.pdf
Availability of 39D857G030GL6
QUANTITY
39D857G030GL6 Order Process
Ship out your order
Specifications of 39D857G030GL6
Internal Part NumberEIS-39D857G030GL6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)39D857G030GL6
Related Links39D857, 39D857G030GL6 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
39D857G030GL6 Details Description
Related parts for 39D857G030GL6
ASSEMBLY 6 POSITION 4 CONTACT datasheet.pdf
IC CLK ZDB 9OUT 133MHZ 16SOIC datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 350W datasheet.pdf
LED BASED BIPIN T5 470NM 14V BLU datasheet.pdf
CAP CER 7.2PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
INSULATION PUNCH datasheet.pdf
RES 3.48K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 36.5K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 128POS PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
DIE SET FOR M/5 FRAME datasheet.pdf
RES SMD 1.82 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf