Omron Automation & Safety 3G3AX-DL4015
3G3AX-DL4015 picture photo
Mfg. Part Number
3G3AX-DL4015
Brief Description
DC REACTOR 1.5 KW 400V
Datasheet Download
3G3AX-DL4015.pdf
Availability of 3G3AX-DL4015
QUANTITY
3G3AX-DL4015 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3G3AX-DL4015
Internal Part NumberEIS-3G3AX-DL4015
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3G3AX-DL4015
Related Links3G3AX-, 3G3AX-DL4015 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3G3AX-DL4015 Details Description
Related parts for 3G3AX-DL4015
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES 500 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 48.3VC SMB datasheet.pdf
TRANS NPN 60V 15A TO-3 datasheet.pdf
IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
IC FPGA 220 I/O 484FBGA datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.05% 1/5W 1506 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf