Omron Automation & Safety 3G3AX-RBB3001
3G3AX-RBB3001 picture photo
Mfg. Part Number
3G3AX-RBB3001
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
BRK RESISTOR 300W,50OHMS 10%ED
Datasheet Download
3G3AX-RBB3001.pdf
Availability of 3G3AX-RBB3001
QUANTITY
3G3AX-RBB3001 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3G3AX-RBB3001
Internal Part NumberEIS-3G3AX-RBB3001
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3G3AX-RBB3001
Related Links3G3AX-, 3G3AX-RBB3001 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3G3AX-RBB3001 Details Description
Related parts for 3G3AX-RBB3001
TRANS PNP 60V 3A SOT-223 datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
CA,62.5,24F,OFNP,MPO datasheet.pdf
RES 2.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf