Omron Automation & Safety 3G3AX-RBC4001
3G3AX-RBC4001 picture photo
Mfg. Part Number
3G3AX-RBC4001
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
BRK RESISTOR 400W,50OHMS 10%ED
Datasheet Download
3G3AX-RBC4001.pdf
Availability of 3G3AX-RBC4001
QUANTITY
3G3AX-RBC4001 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3G3AX-RBC4001
Internal Part NumberEIS-3G3AX-RBC4001
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3G3AX-RBC4001
Related Links3G3AX-, 3G3AX-RBC4001 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3G3AX-RBC4001 Details Description
Related parts for 3G3AX-RBC4001
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 5.0V SOT23-5 datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 332 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD SMT/SLOT/CAP datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
ADAPTER EX M20-M25 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A DO214BA datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH datasheet.pdf
FILTER BANDPASS 2.4 GHZ datasheet.pdf