3M 3M5559-4.5MM-DISC-100
3M5559-4.5MM-DISC-100 picture photo
Mfg. Part Number
3M5559-4.5MM-DISC-100
Datasheet Download
3M5559-4.5MM-DISC-100.pdf
Availability of 3M5559-4.5MM-DISC-100
QUANTITY
3M5559-4.5MM-DISC-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3M5559-4.5MM-DISC-100
Internal Part NumberEIS-3M5559-4.5MM-DISC-100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
MSDS Material Safety Datasheet5557,5559(i) MSDS
FamilyTape
Series5559
AdhesiveAcrylic
Backing, CarrierPaper
Thickness0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Thickness - Adhesive-
Thickness - Backing, Carrier, Liner-
Width0.18" (4.50mm) dia
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3M5559-4.5MM-DISC-100
Related Links3M5559-4.5, 3M5559-4.5MM-DISC-100 Datasheet, 3M Distributor
3M5559-4.5MM-DISC-100 Details Description
Related parts for 3M5559-4.5MM-DISC-100
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 230V datasheet.pdf
TVS DIODE 10.2VWM 17.54VC SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10KHZ RRO 8TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 226 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 133K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP5T SOLDER LUG datasheet.pdf
POT 750 OHM 2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 10W datasheet.pdf
OSC SO 350.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf