3M 3M5559-4MM-DISC-100
3M5559-4MM-DISC-100 picture photo
Mfg. Part Number
3M5559-4MM-DISC-100
Brief Description
3M 5559 4MM-DISCS 100/PACK
Datasheet Download
3M5559-4MM-DISC-100.pdf
Availability of 3M5559-4MM-DISC-100
QUANTITY
3M5559-4MM-DISC-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3M5559-4MM-DISC-100
Internal Part NumberEIS-3M5559-4MM-DISC-100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
MSDS Material Safety Datasheet5557,5559(i) MSDS
FamilyTape
Series5559
AdhesiveAcrylic
Backing, CarrierPaper
Thickness0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Thickness - Adhesive-
Thickness - Backing, Carrier, Liner-
Width0.16" (4.00mm) dia
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3M5559-4MM-DISC-100
Related Links3M5559-4M, 3M5559-4MM-DISC-100 Datasheet, 3M Distributor
3M5559-4MM-DISC-100 Details Description
Related parts for 3M5559-4MM-DISC-100
CONN HOUSING PH 8POS 2MM WHITE datasheet.pdf
SIDACTOR BI 170V 400A TO-92 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 75K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
50MM NPN 0.5M CONNECTOR datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HSSE CONN ASSY 110 DUAL POS datasheet.pdf
CONN VALVE PLUG 3M datasheet.pdf
CAP FILM 56NF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf