Honeywell Sensing and Productivity Solutions 3TL32-3-3D
3TL32-3-3D picture photo
Mfg. Part Number
3TL32-3-3D
Manufacturer
Product Category
Toggle Switches
Brief Description
SWITCH TOGGLE
Datasheet Download
3TL32-3-3D.pdf
Availability of 3TL32-3-3D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
3TL32-3-3D Order Process
Ship out your order
Specifications of 3TL32-3-3D
Internal Part NumberEIS-3TL32-3-3D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyToggle Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3TL32-3-3D
Related Links3TL32, 3TL32-3-3D Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
3TL32-3-3D Details Description
Related parts for 3TL32-3-3D
TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMC datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V datasheet.pdf
LED ORANGE 2SMD datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 17.4MM datasheet.pdf
OSC CRO 2140-2140 MHZ SMD .5X.5" datasheet.pdf
RES 174K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ASSORTMENT FUSES SC2 ATO FUSES datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 200MA 3 OHM TH datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 300V 20A TO3PF datasheet.pdf