Omron Automation & Safety 3Z4S-LE VS-MC50-FNO56
3Z4S-LE VS-MC50-FNO56 picture photo
Mfg. Part Number
3Z4S-LE VS-MC50-FNO56
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lens
Brief Description
SHOCK RESIST 50MM FNO-5.6 LENS
Datasheet Download
3Z4S-LE VS-MC50-FNO56.pdf
Availability of 3Z4S-LE VS-MC50-FNO56
QUANTITY
3Z4S-LE VS-MC50-FNO56 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3Z4S-LE VS-MC50-FNO56
Internal Part NumberEIS-3Z4S-LE VS-MC50-FNO56
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lens
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3Z4S-LE VS-MC50-FNO56
Related Links3Z4S-LE VS, 3Z4S-LE VS-MC50-FNO56 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3Z4S-LE VS-MC50-FNO56 Details Description
Related parts for 3Z4S-LE VS-MC50-FNO56
THYRISTOR 320V 250A DO-214AA datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
Connector Socket 27 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 545MA 280 MOHM datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT datasheet.pdf
RES SMD 374 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf