Omron Automation & Safety 3Z4S-LT MBRL-CR5015
3Z4S-LT MBRL-CR5015 picture photo
Mfg. Part Number
3Z4S-LT MBRL-CR5015
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
LED BAR LITE RED 50X15
Datasheet Download
3Z4S-LT MBRL-CR5015.pdf
Availability of 3Z4S-LT MBRL-CR5015
QUANTITY
3Z4S-LT MBRL-CR5015 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3Z4S-LT MBRL-CR5015
Internal Part NumberEIS-3Z4S-LT MBRL-CR5015
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series3Z4S-LT/LE
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3Z4S-LT MBRL-CR5015
Related Links3Z4S-LT M, 3Z4S-LT MBRL-CR5015 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
3Z4S-LT MBRL-CR5015 Details Description
Related parts for 3Z4S-LT MBRL-CR5015
IC MCU 8BIT 768B OTP 18SOIC datasheet.pdf
CAP CER 56PF 500V 1111 datasheet.pdf
RES SMD 39.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 16K OHM 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 6.2NH 600MA 250 MOHM datasheet.pdf
ATX PWR CONN 4 POS datasheet.pdf