TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 400W032-25/225-0
400W032-25/225-0 picture photo
Mfg. Part Number
400W032-25/225-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
400W032-25/225-0.pdf
Availability of 400W032-25/225-0
QUANTITY
400W032-25/225-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 400W032-25/225-0
Internal Part NumberEIS-400W032-25/225-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)400W032-25/225-0
400W032-25/225-0 Details Description
Related parts for 400W032-25/225-0
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC SWITCH BUS 20BIT LP 48QVSOP datasheet.pdf
RES 1.58 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 29POS 5A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 19A 8ULTRASO datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIE SPRING datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.5A CSP datasheet.pdf
PWREDGE VERT CARD datasheet.pdf
REMOTE INDICATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
220UF 35V 10X12.5 85C RAD datasheet.pdf