TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 403A134-25/86-0
403A134-25/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
403A134-25/86-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
403A134-25/86-0.pdf
Availability of 403A134-25/86-0
QUANTITY
403A134-25/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 403A134-25/86-0
Internal Part NumberEIS-403A134-25/86-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 403A1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)403A134-25/86-0
403A134-25/86-0 Details Description
Related parts for 403A134-25/86-0
MOSFET N-CH 60V 2.5A 4-DIP datasheet.pdf
BOX ABS ALMOND 5.62"L X 3.25"W datasheet.pdf
IC DECODER 3-8 LINE 16-SOP datasheet.pdf
RES SMD 9.31KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 203 TYPE D 40POS datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
MOTORIZED VRBLE TRANSF 560V 30A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf