Laird Technologies EMI 4078PA22101800
4078PA22101800 picture photo
Mfg. Part Number
4078PA22101800
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GSKT FAB/FOAM 9.1X457.2MM DSHP
Datasheet Download
4078PA22101800.pdf
Availability of 4078PA22101800
QUANTITY
4078PA22101800 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4078PA22101800
Internal Part NumberEIS-4078PA22101800
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeD-Shape
Thickness - Overall0.12" (3.00mm)
Width0.36" (9.1mm)
Length18" (457.2mm)
AdhesivePressure Sensitive Adhesive (PSA)
Temperature Range-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4078PA22101800
Related Links4078PA2, 4078PA22101800 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4078PA22101800 Details Description
Related parts for 4078PA22101800
RES SMD 3.74K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
SWITCH DISCONNECT SHAFT 14.17" datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 1/8-27 NPT 1-5V datasheet.pdf
IC BUFFER 1.8V CONFIG 96-BGA datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
ANT OMNI FG 450-470MHZ 150W datasheet.pdf
RES SMD 9.76KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1200V 31.6A TO247 datasheet.pdf