E-T-A 413-K34-LN2-60A
413-K34-LN2-60A picture photo
Mfg. Part Number
413-K34-LN2-60A
Brief Description
CIR BRKR THRM 60A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
413-K34-LN2-60A.pdf
Availability of 413-K34-LN2-60A
QUANTITY
413-K34-LN2-60A Order Process
Ship out your order
Specifications of 413-K34-LN2-60A
Internal Part NumberEIS-413-K34-LN2-60A
Breaker TypeThermal
Current Rating60A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)413-K34-LN2-60A
Related Links413-K34, 413-K34-LN2-60A Datasheet, E-T-A Distributor
413-K34-LN2-60A Details Description
Related parts for 413-K34-LN2-60A
CONN CHAMP PLUG 80POS .050 R/A datasheet.pdf
IC SYSTEM MANAGER 12CH 48-TQFN datasheet.pdf
FIXED IND 4H 90MA 108 OHM CHASS datasheet.pdf
CABLE 4COND 16AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 100 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf