E-T-A 413-K34-N2-60A
413-K34-N2-60A picture photo
Mfg. Part Number
413-K34-N2-60A
Brief Description
CIR BRKR THRM 60A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
413-K34-N2-60A.pdf
Availability of 413-K34-N2-60A
QUANTITY
413-K34-N2-60A Order Process
Ship out your order
Specifications of 413-K34-N2-60A
Internal Part NumberEIS-413-K34-N2-60A
Breaker TypeThermal
Current Rating60A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)413-K34-N2-60A
Related Links413-K34, 413-K34-N2-60A Datasheet, E-T-A Distributor
413-K34-N2-60A Details Description
Related parts for 413-K34-N2-60A
CONN MEM SOCKET DIMM 168POS T/H datasheet.pdf
IC REG LDO -5V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 5.11K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENS PROX M30 10MM DC2W-NO .3M datasheet.pdf
MOD PWR ETRY W/FUSE HLDR 10A PNL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 231 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf