Laird Technologies EMI 4157AB50100725
4157AB50100725 picture photo
Mfg. Part Number
4157AB50100725
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAF PU NR REC
Datasheet Download
4157AB50100725.pdf
Availability of 4157AB50100725
QUANTITY
4157AB50100725 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4157AB50100725
Internal Part NumberEIS-4157AB50100725
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package228
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.06" (1.5mm)
Width0.28" (7.11mm)
Length*
AdhesivePressure Sensitive Adhesive (PSA)
Temperature Range-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4157AB50100725
Related Links4157AB5, 4157AB50100725 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4157AB50100725 Details Description
Related parts for 4157AB50100725
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
RES 1.82K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
ANT TUF DUCK VHF 155-170MHZ SFU datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HOLDING FIXTURE datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP4T datasheet.pdf
YELLOW SHRINK TRAK .25" 500/BX datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 6A TO252AA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC EEPROM 256KBIT datasheet.pdf
24 BIT 192KHZ 6 CHANNEL CODEC WITH VOLUME CONTROL IC datasheet.pdf