Laird Technologies EMI 4212PA51H00024
4212PA51H00024 picture photo
Mfg. Part Number
4212PA51H00024
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 SQ
Datasheet Download
4212PA51H00024.pdf
Availability of 4212PA51H00024
QUANTITY
4212PA51H00024 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4212PA51H00024
Internal Part NumberEIS-4212PA51H00024
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package2,047
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeSquare
Thickness - Overall0.195" (5.00mm)
Width0.195" (5.00mm)
Length0.240" (6.10mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4212PA51H00024
Related Links4212PA5, 4212PA51H00024 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4212PA51H00024 Details Description
Related parts for 4212PA51H00024
IDC CABLE - MPK14K/MC14G/MPK14K datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 40V 100MA SC59 datasheet.pdf
RES SMD 40.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 5.76K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 3A SOT89-3 datasheet.pdf
RES 287 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC VCO OSCILLATOR UMAX datasheet.pdf
HD SMT datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP FILM 1.2NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf