Laird Technologies EMI 4215PA51G00100
4215PA51G00100 picture photo
Mfg. Part Number
4215PA51G00100
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 REC
Datasheet Download
4215PA51G00100.pdf
Availability of 4215PA51G00100
QUANTITY
4215PA51G00100 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4215PA51G00100
Internal Part NumberEIS-4215PA51G00100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,047
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.040" (1.00mm)
Width0.275" (7.00mm)
Length1.000" (25.40mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4215PA51G00100
Related Links4215PA5, 4215PA51G00100 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4215PA51G00100 Details Description
Related parts for 4215PA51G00100
CONN EDGECARD 98POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 3 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SKTS datasheet.pdf
THERMOSTAT 105DEG C SPST-NC 2A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 36 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 24POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022UF 5% 2000VDC AXI datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf