Laird Technologies EMI 4219PA51H01200
4219PA51H01200 picture photo
Mfg. Part Number
4219PA51H01200
Manufacturer
Product Category
RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Brief Description
GK NICU PTAFG PU V0 REC
Datasheet Download
4219PA51H01200.pdf
Availability of 4219PA51H01200
QUANTITY
4219PA51H01200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4219PA51H01200
Internal Part NumberEIS-4219PA51H01200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductFabric-Over-Foam Gaskets
Standard Package98
Category RF/IF and RFID
FamilyRFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Series-
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.040" (1.00mm)
Width0.510" (13.00mm)
Length12.000" (304.80mm)
Adhesive-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4219PA51H01200
Related Links4219PA5, 4219PA51H01200 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4219PA51H01200 Details Description
Related parts for 4219PA51H01200
JUMPER-H1501TR/A3049V/H1501TR 12 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 250V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.09M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
LED CBI 5MM RED DIFF 7A RA datasheet.pdf
OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 4SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
Connector Receptacle 63 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156" datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE SKT datasheet.pdf