E-T-A 4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V
4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V picture photo
Mfg. Part Number
4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR 10A 240VAC 60VDC
Datasheet Download
4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V.pdf
Availability of 4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V
QUANTITY
4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V Order Process
Ship out your order
Specifications of 4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V
Internal Part NumberEIS-4220-T110-K0M1-H121-A-10A-V
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
Series4220-T
Breaker TypeThermal Magnetic
Current Rating10A