Laird Technologies EMI 4220PA51G01181
4220PA51G01181 picture photo
Mfg. Part Number
4220PA51G01181
Brief Description
GK NICU NRSG PU V0 REC
Datasheet Download
4220PA51G01181.pdf
Availability of 4220PA51G01181
QUANTITY
4220PA51G01181 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4220PA51G01181
Internal Part NumberEIS-4220PA51G01181
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package160
ShapeRectangular
Thickness - Overall0.040" (1.00mm)
Width0.200" (5.10mm)
Length11.810" (299.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4220PA51G01181
Related Links4220PA5, 4220PA51G01181 Datasheet, Laird Technologies EMI Distributor
4220PA51G01181 Details Description
Related parts for 4220PA51G01181
DIODE GEN PURP 1.4KV 300A DO205 datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 300MA 125V datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK/NAT 4.76"LX2.76"W datasheet.pdf
RES SMD 19.1K OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.079" (2.00mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
CAP ALUM 27000UF 63V SCREW datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf
Z-PACK/B MALE HDR 125P 2MM HM datasheet.pdf