Bourns Inc. 4310H-101-224LF
4310H-101-224LF picture photo
Mfg. Part Number
4310H-101-224LF
Brief Description
RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP
Datasheet Download
4310H-101-224LF.pdf
Availability of 4310H-101-224LF
QUANTITY
4310H-101-224LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 4310H-101-224LF
Internal Part NumberEIS-4310H-101-224LF
PackagingTube
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)220k
Tolerance±2%
Number of Resistors9
Number of Pins10
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package10-SIP
Size / Dimension0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
Height0.350" (8.89mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4310H-101-224LF
Related Links4310H-1, 4310H-101-224LF Datasheet, Bourns Inc. Distributor
4310H-101-224LF Details Description
Related parts for 4310H-101-224LF
IC TXRX CEPT PRIMARY RATE 44PLCC datasheet.pdf
IC DELAY LN 1024TAP PROG 32LQFP datasheet.pdf
HEADER OPEN .018"DIA .300 22POS datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOT 1.5X6MM 10.55" datasheet.pdf
IC LASER DRIVER 1.25GBPS 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 27.4 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP datasheet.pdf