TE Connectivity Raychem Cable Protection 44/0412-20-0CS1220
44/0412-20-0CS1220 picture photo
Mfg. Part Number
44/0412-20-0CS1220
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
44/0412-20-0CS1220.pdf
Availability of 44/0412-20-0CS1220
QUANTITY
44/0412-20-0CS1220 Order Process
Ship out your order
Specifications of 44/0412-20-0CS1220
Internal Part NumberEIS-44/0412-20-0CS1220
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)44/0412-20-0CS1220
44/0412-20-0CS1220 Details Description
Related parts for 44/0412-20-0CS1220
IDC CABLE - MPK30K/MC34M/MPK30K datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENS OPTO REFL 5MM-200MM PREWIRE datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
H48-6A SHEET 320X320X0.5MM W/ADH datasheet.pdf
BLZP 5.00/06/180LH SN OR BX datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 16QFN datasheet.pdf
NR02 HOTGAS-NOZZLE 1 5X45GR datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
AIRMAX datasheet.pdf
OSC TCXO 30.72MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf