CTS Electronic Components 445A25D30M00000
445A25D30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A25D30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 18pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A25D30M00000.pdf
Availability of 445A25D30M00000
QUANTITY
445A25D30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A25D30M00000
Internal Part NumberEIS-445A25D30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A25D30M00000
Related Links445A25D, 445A25D30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A25D30M00000 Details Description
Related parts for 445A25D30M00000
JUMPER-H1505TR/A3048Y/X 12" datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 9.7A D2PAK datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 39.2K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X5R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE D 24 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
ARCNET CONTROLLER 28PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156" datasheet.pdf