CTS Electronic Components 445A2XF30M00000
445A2XF30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A2XF30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 24pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A2XF30M00000.pdf
Availability of 445A2XF30M00000
QUANTITY
445A2XF30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A2XF30M00000
Internal Part NumberEIS-445A2XF30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±15ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance24pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A2XF30M00000
Related Links445A2XF, 445A2XF30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A2XF30M00000 Details Description
Related parts for 445A2XF30M00000
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.7V SOT23-5 datasheet.pdf
Crystal 5.0000MHz 30ppm 18pF 120 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
Connector Socket 15 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 430UH 147MA 17.1 OHM datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 20POS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT FRAM datasheet.pdf
CRYSTAL 52.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf