CTS Electronic Components 445A33H24M57600
445A33H24M57600 picture photo
Mfg. Part Number
445A33H24M57600
Brief Description
Crystal 24.5760MHz 30ppm 32pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A33H24M57600.pdf
Availability of 445A33H24M57600
QUANTITY
445A33H24M57600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A33H24M57600
Internal Part NumberEIS-445A33H24M57600
TypeMHz Crystal
Frequency24.576MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance32pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445A33H24M57600
Related Links445A33H, 445A33H24M57600 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445A33H24M57600 Details Description
Related parts for 445A33H24M57600
IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.125DIA NICKEL datasheet.pdf
CONN FFC VERT 13POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
THERMISTOR NTC DISK 20KOHM 25C datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 150MW 0603 datasheet.pdf
CBL ASSY TFX UHFM UHFM datasheet.pdf
TVS DIODE 250VWM SMAJ datasheet.pdf
Connector Socket 6 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
GIGA-ACCESSETHERLINX-II, TX/4 + datasheet.pdf
TUBING CORRUGATED SLIT .75" datasheet.pdf
2MMHM HDR ASY,12R SEL/LD 72 POS datasheet.pdf