CTS Electronic Components 445C32G13M00000
445C32G13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445C32G13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 30pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445C32G13M00000.pdf
Availability of 445C32G13M00000
QUANTITY
445C32G13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445C32G13M00000
Internal Part NumberEIS-445C32G13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance30pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445C32G13M00000
Related Links445C32G, 445C32G13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445C32G13M00000 Details Description
Related parts for 445C32G13M00000
CONN HOUSING 32POS .100 DUAL ROW datasheet.pdf
CAP ARRAY 150PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
RES SMD 56K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 70VWM 113VC SMA datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 100V X7R 2-DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
FLASHLIGHT LED 10/100LM AA(2) datasheet.pdf
RES 68 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 88.7 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
IPD M30 SHLD 3W SPST PLUG datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf