CTS Electronic Components 445C32L24M57600
445C32L24M57600 picture photo
Mfg. Part Number
445C32L24M57600
Brief Description
Crystal 24.5760MHz 30ppm 12pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445C32L24M57600.pdf
Availability of 445C32L24M57600
QUANTITY
445C32L24M57600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445C32L24M57600
Internal Part NumberEIS-445C32L24M57600
TypeMHz Crystal
Frequency24.576MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445C32L24M57600
Related Links445C32L, 445C32L24M57600 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445C32L24M57600 Details Description
Related parts for 445C32L24M57600
IC ADC 12BIT HS LC2MOS 24-SOIC datasheet.pdf
COMPUTER SNGL BD BL2000 BOTT MNT datasheet.pdf
IC AMP CATV HBT GAAS DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 40POS W/KEY GOLD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD datasheet.pdf
LED PRISM 3MM SQ HI INT GRN SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS INLINE SCKT datasheet.pdf