CTS Electronic Components 445C33A30M00000
445C33A30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445C33A30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 30ppm 10pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445C33A30M00000.pdf
Availability of 445C33A30M00000
QUANTITY
445C33A30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445C33A30M00000
Internal Part NumberEIS-445C33A30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445C33A30M00000
Related Links445C33A, 445C33A30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445C33A30M00000 Details Description
Related parts for 445C33A30M00000
CONN BASE SIDE ENTRY SZ6 PG21 datasheet.pdf
IGBT MOD DUAL 600V 300A F SER datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 1100PF 100V 10% BP 1210 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
DATAMATE J-TEK POS DIL FEMALE datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
SENS INDUCT PROX 3W SPST M12 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT datasheet.pdf