CTS Electronic Components 445I23G30M00000
445I23G30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I23G30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 30pF 30 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I23G30M00000.pdf
Availability of 445I23G30M00000
QUANTITY
445I23G30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I23G30M00000
Internal Part NumberEIS-445I23G30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance30pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I23G30M00000
Related Links445I23G, 445I23G30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I23G30M00000 Details Description
Related parts for 445I23G30M00000
RES SMD 41.2OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CABLE TIE STD ETFE BLUE 14.6" datasheet.pdf
TORX KEY L SHAPE T8 1.77" datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
350 TB SOCKET WF VER datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING .30"X48" BK datasheet.pdf
METAL FILTER GUARD 60MM datasheet.pdf