CTS Electronic Components 445I32H13M00000
445I32H13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I32H13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 32pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I32H13M00000.pdf
Availability of 445I32H13M00000
QUANTITY
445I32H13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I32H13M00000
Internal Part NumberEIS-445I32H13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance32pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I32H13M00000
Related Links445I32H, 445I32H13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I32H13M00000 Details Description
Related parts for 445I32H13M00000
TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 162 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DAC DUAL SERIAL 8BIT SOT23-8 datasheet.pdf
IC TUNER AM/FM CAR RADIO 80-LQFP datasheet.pdf
RES 90.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 44POS DR LOW P datasheet.pdf