CTS Electronic Components 445I35B13M00000
445I35B13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I35B13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 13pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I35B13M00000.pdf
Availability of 445I35B13M00000
QUANTITY
445I35B13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I35B13M00000
Internal Part NumberEIS-445I35B13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance13pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I35B13M00000
Related Links445I35B, 445I35B13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I35B13M00000 Details Description
Related parts for 445I35B13M00000
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 9V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS WALMNT PINS datasheet.pdf
IC FPGA 248 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT datasheet.pdf
SENSOR 72CH 20MM P-P NPN datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO41 datasheet.pdf