CTS Electronic Components 445W22L24M57600
445W22L24M57600 picture photo
Mfg. Part Number
445W22L24M57600
Brief Description
Crystal 24.5760MHz 20ppm 12pF 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W22L24M57600.pdf
Availability of 445W22L24M57600
QUANTITY
445W22L24M57600 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W22L24M57600
Internal Part NumberEIS-445W22L24M57600
TypeMHz Crystal
Frequency24.576MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W22L24M57600
Related Links445W22L, 445W22L24M57600 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W22L24M57600 Details Description
Related parts for 445W22L24M57600
DEKAFIX GW 5 MARKED 116 50/CD datasheet.pdf
RES SMD 124K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC SSTL-II PLL CLK-DRVR 48TSSOP datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 5.7A SOT223 datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 5% 3/4W 1210 datasheet.pdf
DEVELOPMENT KIT MX515 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
IDT OPT D MALE 24AWG 30SAU 3CKT datasheet.pdf
RES 1.52M OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 10UF 16V X5R 1210 datasheet.pdf