CTS Electronic Components 445W25A30M00000
445W25A30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W25A30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm 10pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W25A30M00000.pdf
Availability of 445W25A30M00000
QUANTITY
445W25A30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W25A30M00000
Internal Part NumberEIS-445W25A30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W25A30M00000
Related Links445W25A, 445W25A30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W25A30M00000 Details Description
Related parts for 445W25A30M00000
IDE4K 1.8" FLASH DISK 1GB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS M10 4-20 MA datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CAP CER 56PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 42.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.08K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 520VDC RAD datasheet.pdf
CABLE STR 4POS MALE/MALE 2M datasheet.pdf
Connector Socket 93 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf