CTS Electronic Components 445W25S30M00000
445W25S30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W25S30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 20ppm Series 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W25S30M00000.pdf
Availability of 445W25S30M00000
QUANTITY
445W25S30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W25S30M00000
Internal Part NumberEIS-445W25S30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load CapacitanceSeries
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W25S30M00000
Related Links445W25S, 445W25S30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W25S30M00000 Details Description
Related parts for 445W25S30M00000
CONN TERM BLOCK TS35 PA BG datasheet.pdf
RES SMD 549 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 16POS DL 30GOLD datasheet.pdf
RES SMD 90.9KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MNTG PAD NYL datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK FOR CTL41E datasheet.pdf
PMI BASE 11/16 NEON BAY QC datasheet.pdf
TYPE4 SFTY LGHT CRTN HT 263MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
85OHM MEZZANINE EXTRCT TOOL 18MM datasheet.pdf