CTS Electronic Components 445W32J14M31818
445W32J14M31818 picture photo
Mfg. Part Number
445W32J14M31818
Brief Description
Crystal 14.31818MHz 30ppm 9pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W32J14M31818.pdf
Availability of 445W32J14M31818
QUANTITY
445W32J14M31818 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W32J14M31818
Internal Part NumberEIS-445W32J14M31818
TypeMHz Crystal
Frequency14.31818MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W32J14M31818
Related Links445W32J, 445W32J14M31818 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W32J14M31818 Details Description
Related parts for 445W32J14M31818
RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC PCI-PCI BRIDGE ASYNC 208-FQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 0.301 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 22K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf