CTS Electronic Components 445W32S13M00000
445W32S13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W32S13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm Series 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W32S13M00000.pdf
Availability of 445W32S13M00000
QUANTITY
445W32S13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W32S13M00000
Internal Part NumberEIS-445W32S13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load CapacitanceSeries
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W32S13M00000
Related Links445W32S, 445W32S13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W32S13M00000 Details Description
Related parts for 445W32S13M00000
MEMORY CARD FLASH 64MB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.87 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
RES 6.65K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 160VWM 278VC SMCJ datasheet.pdf
D SUB INSERT FOR MALE IDC 37 POL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf