CTS Electronic Components 445W33J13M00000
445W33J13M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W33J13M00000
Brief Description
Crystal 13.0000MHz 30ppm 9pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W33J13M00000.pdf
Availability of 445W33J13M00000
QUANTITY
445W33J13M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W33J13M00000
Internal Part NumberEIS-445W33J13M00000
TypeMHz Crystal
Frequency13MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W33J13M00000
Related Links445W33J, 445W33J13M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W33J13M00000 Details Description
Related parts for 445W33J13M00000
CAP CER 2200PF 200V X7R AXIAL datasheet.pdf
FHS 40 PCB KIT 30/78A datasheet.pdf
RES SMD 2.26 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
CAP ALUM 4UF 250V AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-24VOUT datasheet.pdf
RES 40.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 511 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED SGL GREEN 1500LM datasheet.pdf
SLD 5.00/04/90G 3.2SN BK BX datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
RELAY PHOTOMOS MOS FET 60V datasheet.pdf
SINGLE BAND WIFI, 5GHZ, PCB, CHA datasheet.pdf