CTS Electronic Components 445W35H30M00000
445W35H30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445W35H30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 30ppm 32pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445W35H30M00000.pdf
Availability of 445W35H30M00000
QUANTITY
445W35H30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445W35H30M00000
Internal Part NumberEIS-445W35H30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance32pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature0°C ~ 50°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445W35H30M00000
Related Links445W35H, 445W35H30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445W35H30M00000 Details Description
Related parts for 445W35H30M00000
CONN HEADER LOPROFILE 62POS .100 datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZB24 PG21 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.23V 8SOIC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC AMP VCOM PROGRAMMABLE 12-DFN datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 24SSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CONN IDC 22POS 2.54MM 22AWG TIN datasheet.pdf
RES SMD 510K OHM 1% 1/3W 1210 datasheet.pdf