TE Connectivity Raychem Cable Protection 44A0111-22-9-12CS3144L193
44A0111-22-9-12CS3144L193 picture photo
Mfg. Part Number
44A0111-22-9-12CS3144L193
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
44A0111-22-9-12CS3144L193.pdf
Availability of 44A0111-22-9-12CS3144L193
QUANTITY
44A0111-22-9-12CS3144L193 Order Process
Ship out your order
Specifications of 44A0111-22-9-12CS3144L193
Internal Part NumberEIS-44A0111-22-9-12CS3144L193
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)44A0111-22-9-12CS3144L193
44A0111-22-9-12CS3144L193 Details Description
Related parts for 44A0111-22-9-12CS3144L193
RES SMD 360K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 26PS R/A SHORT LATCH datasheet.pdf
HUB USB 1.1 4-PORT MINI datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
BETTER BURIED DOUBLE PORT END CA datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV PUSH PULL 8SMD datasheet.pdf
IC ANTENNA AMP AM/FM datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT DUMMY SHELL SZ 22 datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123 datasheet.pdf